plan

Plan

Wyobraź sobie..


Wszędzie gdziekolwiek jesteś masz dostęp do wolnej, czystej energii. Możesz korzystać ze wszystkich urządzeń bez ograniczeń. Pomyśl, że Twój samochód może jechać bez przerw na tankowanie a cała potrzebna energia jest dostępna za darmo. Wyobraź sobie, że wszyscy ludzie żyją bez stresu i nie martwią się o jutro, na świecie nie ma już bowiem o co walczyć bo cała produkcja odbywa się automatycznie i każdy może brać to czego potrzebuje, do woli. Pomyśl, że nie ma już na świecie dzieci głodnych i biednych, że wszyscy ludzie są braćmi i siostrami. Ludzie pomagają sobie wzajemnie i szanują się wzajemnie. Czy chciałbyś aby tak właśnie wyglądał Twój świat? Czy tego pragniesz?

Jeśli tak, to na co czekasz? Czy czekasz aby inni zmienili Twój świat dla Ciebie? Czy myślisz, że Twój rząd zrobi to dla Ciebie i za Ciebie. Naprawdę w to wierzysz? Czy Twój rząd reprezentuje naprawdę Twoje interesy? Czy Twój rząd zadba o Twoje dzieci? Czy naprawdę ufasz, że Twoje dziecko otrzyma prawdziwe wykształcenie i uzyska dostęp do prawdziwej wiedzy? Jeśli w to wierzysz to wiedź, że ta wiedza objęta jest najwyższa klauzulą tajności. Dlatego weź już dziś sprawy w swoje ręce i dołącz do nas. Żyjesz w świecie gdzie nowa religia nazwana ekonomią rządzi światem i ludźmi a człowiek wykorzystuje drugiego człowieka i to nazywa się biznes. Członkowie naszej społeczności, którzy umieją wykorzystać łatwowierność i naiwność uczciwych i prostolinijnych ludzi są powszechnie szanowani i poważani, stawia się ich za wzór całemu społeczeństwu. Ci ludzie podejmują decyzje, decyzje które tylko im się opłacają i wspierają ich interesy. Prasowane i drukowane papiery nabrały dziś niesłychanej wartości, to dla nich ludzie poświęcają całe swoje życie i często zdrowie. Jeśli chcesz coś z tym zrobić to właśnie nadszedł ten czas..

Dotacje

KONTA:

 

Tesla Patents eMax 46 1140 2004 0000 3102 6580 6646

 

 

Tesla Patents eMax plus 13 1140 2004 0000 3302 6580 6657

 

Contacts

Your Name:
Your E-mail:
Your City:
Your Message:
Send Clear

POLANDCountry:
MazowieckiState:
WarszawaCity:
info@teslalab.euEmail:

Informacje dodatkowe: Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania. Prosimy o przesyłanie Waszych opinii oraz projektów dla NT Institute. Odpowiemy na wszystkie listy.