project

Project

Kolejne rządy i ugrupowania polityczne marnotrawią niezliczone środki oraz ogromne ilości pieniędzy na kampanie wyborcze i reklamy polityczne. Po dojściu do władzy setki miliardów dolarów, euro i innych walut coroczne wydają na zbrojenia. To wszystko tylko po to, aby dalej utrzymać zdobytą władzę. Nam tłumaczy się to wszystko bezpieczeństwem narodowym.

 

Wojna to ogromny biznes i trzeba raz na zawsze z nią skończyć. Setki tysięcy ludzi umierają na świecie co roku od bomb, kul oraz głodu. Kilka zaledwie osób w imię tzw. bezpieczeństwa narodowego bogaci się ich kosztem i wciąż pragnie więcej.Grupa LCBP jest odpowiedzią na ten stan rzeczy. To ludzie którzy zjednoczyli się dla idei. Ta idea zakłada, że wszyscy możemy żyć inaczej. Mamy już własną siedzibę i gromadzimy środki. Dołącz do Nas:)LCBP Na czym on polega i jakie ma założenia? Głównym celem tego projektu jest produkcja i instalacja niezależnych jednostek CCt służących do zasilania prywatnych domów i posesji. Każdy na pewno zada pytanie. Po co i jak to będzie działało w praktyce?Do tego projektu potrzebne jest porozumienie dwóch grup osób. Pierwsza to właściciele niezależnych posesji, domów, gospodarstw rolnych i niezależnych rodzinnych przedsiębiorstw.

Druga grupa to: inżynierowie, technicy, inwestorzy. Ta grupa będzie odpowiedzialna za budowę i realizację całego projektu. Razem, Tworzą grupę LCBP.

 

Jakie są założenia?

 

Właściciele niezależnych posesji udostępnią, niewykorzystystane powierzchnie -placów , dachów domów itp. do instalacji CCt

 

CCt - Cube Control technology - będzie generować 3-6 KW energii elektrycznej w trybie ciągłym.

 

Technologia CCt jest odpowiedzią na wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną. Celem projektu jest budowa prototypu wysokoefektywnego urządzenia do produkcji energii elektrycznej. Projekt zakłada wykorzystanie do tego celu turbiny wertykalnej wiatrowej VAWT o wysokości 2 m, wyposażonej w trzy prądnice. Dwa bliźniacze silniki elektryczne o mocy 1 KW (patent US381968; US381969), zlokalizowane u podstawy i na wierzchołku turbiny, będą miały podwójne zastosowanie. Pierwsze z nich, to napęd turbiny do założonej min. wartości obrotowej w okresach, kiedy natężenie i siła wiatru jest niewystarczająca do utrzymania obrotów minimalnych. Drugie to odebranie nadmiaru energii generowanej w czasie kiedy natężenie i siła wiatru przekracza wartość minimalną, wymaganą do utrzymania pracy turbiny w określonym min. zakresie obrotowym. Włącznie i wyłączanie zasilnia silników-prądnic bliźniaczych, będzie odbywało się automatycznie. Po przekroczeniu zakładanej min. wartości obrotowej zasilanie będzie odłączane za pomocą elektronicznego regulatora obrotów.

Trzecia prądnica o mocy 6 kW / 3 kW , 600 obr./ 300 obr. , 3x230 V , 60Hz służyły jedynie do odebrania energii z turbiny VAWT. Prądnica ta będzie podwójnie uzwojona w celu zmaksymalizowania wydajności urządzenia. Pierwsze uzwojenie będzie wzbudzone z zakresie prędkości obrotowej 30 - 300 obr/min, drugie uzwojenie uruchomi się po przekroczeniu prędkości obrotowej - 300 obr/min

Dzięki zastosowaniu tej konfiguracji prądnic, utrzymana zostanie ciągłość pracy, wymagana przy zasilaniu obiektów codziennego użytku np. domu mieszkalnego. Głównym celem projektu jest stworzenie urządzenia, zdolnego do samodzielnego zaspokojenia potrzeb na energię elektryczną, dla 4-5 osobowego domu mieszkalnego. CCt będzie generować 3-6 KW energii elektrycznej w trybie ciągłym.

 

Otrzymają darmowe urządzenie CCt oraz darmową energię.

 

Druga grupa w tym inwestorzy, korzystają z darmowej powierzchni do instalacji urządzeń i czerpią zyski ze sprzedaży nadmiaru energii produkowanej przez CCt. Całośc grupy LCBP jest oparta na wspólnym zysku, dlatego wszyscy udziałowcy będą zainteresowani rozwojem.

 

Wszyskich zainteresowanych proszę o pytania, piszcie na info@teslalab.eu

 

Dotacje

KONTA:

 

Tesla Patents eMax 46 1140 2004 0000 3102 6580 6646

 

 

Tesla Patents eMax plus 13 1140 2004 0000 3302 6580 6657

 

Contacts

Your Name:
Your E-mail:
Your City:
Your Message:
Send Clear

POLANDCountry:
MazowieckiState:
WarszawaCity:
info@teslalab.euEmail:

Informacje dodatkowe: Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania. Prosimy o przesyłanie Waszych opinii oraz projektów dla NT Institute. Odpowiemy na wszystkie listy.